Rok szkolny 2011/2012

03 kwietnia 2012 09:32 | Rok szkolny 2011/2012

Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia

W tym roku wiosna w naszej szkole rozpoczęła się w duchu matematycznej rywalizacji. Klasy III i IV postanowiły zmierzyć swoje siły w tabliczce mnożenia. Tak więc w każdej z klas odbyły się eliminacje, które wyłoniły pięcioosobowe delegacje. I tak, w ścisłym finale klasę III reprezentowali: Angelika Banaś, Maksymilian Gruchalski, Kacper Turczyn, Konrad Lis, Nikola Wołyniec zaś klasę IV: Manuela Szczyglak, Laura  Pietraczenko, Wiktoria Gruchalska, Wiktor Elias i Konrad Rygiel.

Po bardzo zaciętej walce zwyciężyła klasa III, zaś Szkolnym Mistrzem Tabliczki Mnożenia został Maksymilian Gruchalski. Wszystkie dzieci dostały piękne nagrody, zaś Mistrz otrzymał złoty medal, kalkulator (od SKO) i dyplom.

Gratulujemy!!!