22 maja 2018 19:52 | Rok szkolny 2017/2018

Konkurs języka angielskiego "SCHOOL IS COOL"

Dnia 22.05.2018 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja międzyszkolnego konkursu  z języka angielskiego dla klas 1-3 pt. „Schoo ls Cool”. Uczniowie musieli wykazać się znajomością języka angielskiego  w zakresie słownictwa związanego ze szkołą. W konkursie rywalizowały ze sobą drużyny z siedmiu szkół; ZS Nowakowo, SP Tolkmicko, SP Pogrodzie ZS Frombork, SP 11 Elblag, NSP Suchacz. Nasi trzecioklasiści,  w składzie: Alicja Adamczyk, Wiktor Mroczek i Anastazja Wolińska zajęli 2 miejsce. Zespoły rywalizowały ze sobą w 6 konkurencja sprawdzających między innymi pisanie, literowanie, czytanie oraz słuchanie. W imieniu organizatora konkursu gratuluję ogromnej wiedzy oraz umiejętności pracy  w zespole.

GALERIA                                                                                   Natalia Sokulska