13 grudnia 2017 20:21 | Rok szkolny 2017/2018

Wigilia w Komendzie MOSG Gdańsk

Z udziałem Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego gen. dyw. Sławoja Leszka Głódzia, Wojewody Pomorskiego Dariusza Drelicha, przedstawicieli służb mundurowych, szefów urzędów, instytucji i szkół na co dzień współpracujących ze Strażą Graniczną w Komendzie Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku 12 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne.

Obecna była kadra kierownicza MOSG, komendanci placówek i dywizjonów MOSG, funkcjonariusze i pracownicy, a także byli komendanci MOSG. Kolędy grała i śpiewała Orkiestra MOSG. Gospodarz wigilijnego spotkania kmdr SG dr Piotr Patla serdecznie powitał wszystkich zaproszonych gości, jednak szczególnie ciepłe słowa skierował do najmłodszych - uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Łęczu. Dzieci przedstawiły specjalnie przygotowany bożonarodzeniowy występ artystyczny, a kmdr SG dr Piotr Patla i Metropolita Gdański odwdzięczyli się im podarunkami.