20 listopada 2017 18:51 | Rok szkolny 2017/2018

IV klasa nie próżnuje i ... dobrze sie bawi.

17 listopada uczniowie klasy IV nocowali w szkole. Jednak trudno tu mówić o spaniu, bo noc obfitowała w atrakcje. Najpierw było ognisko zorganizowane przez rodziców, następnie podchody, rozgrywki sportowe i wygłupy na sali gimnastycznej oraz hit wieczoru – własnoręcznie przygotowana pizza. Obejrzeliśmy też Vaianę, a starsi chłopcy z Łęcza przygotowali dla nas niespodziankę – nocne strachy (serdecznie pozdrawiamy tu Szymonów K. i Sz.). Najwytrwalsi poszli spać o... 6 rano. A rano, to panie – Magda i Gosia – wygladały jak zombie :)

Szkolny biwak był nagroda za zorganizowanie szkolnej akcji "Znicz". Polegała ona na zbiórce zniczy, które zostały zapalone 30. 10. na uporzadkowanych przez uczniów opuszczonych grobach na cmentarzu w Łęczu.