Rok szkolny 2010/2011

13 października 2010 20:04 | Rok szkolny 2010/2011

Ślubowanie pierwszej klasy

13 października w Szkole Podstawowej w Łęczu odbyła się długo wyczekiwana przez dzieci uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia klasy pierwszej.

                                                       slubowanie.jpg [300x224]

Przed ślubowaniem dzieci musiały zdać swój pierwszy, ale jakże przyjemny i wesoły egzamin. Uczniowie klasy szóstej przygotowali dla nich kilka zabawnych prób sprawdzających wiedzę i sprawność. Po części artystycznej odbyło się ślubowanie, w którym pierwszaki obiecywały dobrze się uczyć, szanować rodziców i nauczycieli.

Zbigniew Kęska, dyrektor szkoły wielkim ołówkiem pasował dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej w Łęczu. Uroczystość była ogromnym przeżyciem dla wszystkich. Nie obyło się bez miłych niespodzianek. Pierwszaki otrzymały słodycze, kredki, dyplomy oraz książeczki Szkolnej Kasy Oszczędności. W klasie czekał na nich odświętnie przystrojony stół, a na nim słodkości.

Anna Niedzielska - wychowawca 

Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Łęczu: Klaudiusz Burdzik, Zuzanna Gołyńska, Paweł Górski, Bartosz Gruchalski, Kacper Janik, Patryk Kokłowski, Maja Lelonek, Dominika Lica, Mateusz Lisiecki, Sebastian Piróg, Zuzanna Raszewska, Sandra Stalewska, Wiktor Wojtyna, Kacper Woźny, Adam Wójcik.

Przeczytano: 839 razy. Wydrukuj|Do góry