Rok szkolny 2010/2011

13 października 2010 20:04 | Rok szkolny 2010/2011

Ślubowanie pierwszej klasy

13 października w Szkole Podstawowej w Łęczu odbyła się długo wyczekiwana przez dzieci uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia klasy pierwszej.

slubowanie.jpg [300x224]

Przed ślubowaniem dzieci musiały zdać swój pierwszy, ale jakże przyjemny i wesoły egzamin. Uczniowie klasy szóstej przygotowali dla nich kilka zabawnych prób sprawdzających wiedzę i sprawność. Po części artystycznej odbyło się ślubowanie, w którym pierwszaki obiecywały dobrze się uczyć, szanować rodziców i nauczycieli.

Zbigniew Kęska, dyrektor szkoły wielkim ołówkiem pasował dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej w Łęczu. Uroczystość była ogromnym przeżyciem dla wszystkich. Nie obyło się bez miłych niespodzianek. Pierwszaki otrzymały słodycze, kredki, dyplomy oraz książeczki Szkolnej Kasy Oszczędności. W klasie czekał na nich odświętnie przystrojony stół, a na nim słodkości.

Anna Niedzielska - wychowawca

Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Łęczu: Klaudiusz Burdzik, Zuzanna Gołyńska, Paweł Górski, Bartosz Gruchalski, Kacper Janik, Patryk Kokłowski, Maja Lelonek, Dominika Lica, Mateusz Lisiecki, Sebastian Piróg, Zuzanna Raszewska, Sandra Stalewska, Wiktor Wojtyna, Kacper Woźny, Adam Wójcik.