Rok szkolny 2010/2011

13 grudnia 2011 09:27 | Rok szkolny 2010/2011

„ Moda na odblaski „

Dnia 12.12.2011 roku uczniowie klasy III brali udział w Pokazie Mody Pt. „ Moda na odblaski”, który  zorganizowało Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego we współpracy z Policją w Elblągu oraz kinem „Światowid”. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów z III klasy. Udział brało 11 drużyn z powiatu elbląskiego. Pokaz rozpoczął się prezentacją filmu o przepisach ruchu drogowego. Następnie odbyła się prezentacja strojów odblaskowych przez poszczególne szkoły.  Pomysłowość drużyn nie miała granic, począwszy od odblaskowego stroju sportowego, po szkolny, karnawałowy, wizytowy, dyskotekowy oraz letniskowy i inne. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Każdej drużynie należała się nagroda. Jednak I miejsce, i jedyne uhonorowane,  zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym. Pozostali uczestnicy otrzymali mięciutkie maskotki. Podczas obrad jury wszystkie zebrane dzieci zabawiał klaun Berni oraz głośna Kasia, razem z zespołem muzycznym.  Czekała tez wszystkich niespodzianka, występ iluzjonisty i magika. Wszyscy bawili się doskonale, szkoda tylko, że nie było więcej nagród. Było za to bardzo odblaskowo, szałowo i zjawiskowo!

Wych. kl. III Jolanta Turczyn