Rok szkolny 2013/2014

07 maja 2014 10:14 | Rok szkolny 2013/2014

Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia 2014 wybrany

W dniu 6 maja w naszej szkole odbyła się trzecia edycja konkursu matematycznego „Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Do konkursu jak zawsze stanęli przedstawiciele klasy 3 i 4. Po zaciętym pojedynku rywalizacja klasowa zakończyła się remisem. Do walki o medal Mistrza stanęli Dominik Berdzik i zeszłoroczny Mistrz Wiktor Wojtyna. Obydwaj uczniowie odpowiadali bezbłędnie na wszystkie zadania, a w kolejnej dogrywce o wyniku zadecydował czas oddania pracy. Tak więc: Mistrzem Tabliczki Mnożenia 2014 został: Dominik Berdzik z klasy 3. W nagrodę chłopcy otrzymali podręczniki do matematyki na następny rok szkolny, gadżety ufundowane przez wydawnictwo Nowa Era oraz prezenty od SKO. Fundatorom nagród bardzo dziękujemy. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej ZDJĘĆ

dsc01744.jpg