Rok szkolny 2013/2014

28 lutego 2014 13:29 | Rok szkolny 2013/2014

Duży sukces ucznia naszej szkoły

Dwoje uczniów klasy VI – Ula Filip i Wiktor Elias brało, w bieżącym roku szkolnym, udział w Konkursie  Przedmiotowym  z Przyrody. Oboje pomyślnie przeszli I etap i 13 lutego pisali test z wiedzy  przyrodniczej na poziomie wojewódzkim. Ula i Wiktor bardzo ładnie poradzili sobie z tym zadaniem-Ula uzyskała tytuł finalisty, a Wiktor tytuł laureata tego konkursu. Praca Wiktora została oceniona bardzo wysoko. Dzięki temu osiągnięciu  Wiktor jest zwolniony z testu kompetencji w klasie VI z maksymalną ilością punktów i może pójść do wybranego gimnazjum. Etap szkolny innego konkursu przedmiotowego pomyślnie przeszli: Laura Pietraczenko, Manuela Szczyglak,  Konrad Rygiel i Oskar Życzkowski. Wszyscy wzięli udział w etapie wojewódzkim  Konkursu  Przedmiotowego z Historii . Oskar Życzkowski został  finalistą.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.