Kadra

Ewa Haponiuk

Funkcje: Nauczyciel

Przedmioty: świetlica, wdż, zajęcia zintegrowane, zajęcia komputerowe

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej
08:10 - 08:55 zajęcia zintegrowane Klasa I
08:10 - 08:55 zajęcia zintegrowane Klasa III
09:05 - 09:50 zajęcia zintegrowane Klasa I
09:05 - 09:50 zajęcia zintegrowane Klasa III
10:00 - 10:45 zajęcia zintegrowane Klasa I
10:00 - 10:45 zajęcia zintegrowane Klasa III
10:55 - 11:40 zajęcia zintegrowane Klasa I
10:55 - 11:40 zajęcia zintegrowane Klasa III

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej
08:10 - 08:55 zajęcia zintegrowane Klasa I
08:10 - 08:55 zajęcia zintegrowane Klasa III
09:05 - 09:50 zajęcia zintegrowane Klasa I
09:05 - 09:50 zajęcia zintegrowane Klasa III
10:00 - 10:45 zajęcia zintegrowane Klasa I
10:00 - 10:45 zajęcia zintegrowane Klasa III
10:55 - 11:40 zajęcia zintegrowane Klasa I

Środa

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej
08:10 - 08:55 zajęcia zintegrowane Klasa I
08:10 - 08:55 zajęcia zintegrowane Klasa III
09:05 - 09:50 zajęcia zintegrowane Klasa III
10:00 - 10:45 zajęcia zintegrowane Klasa I
10:00 - 10:45 zajęcia zintegrowane Klasa III
10:55 - 11:40 zajęcia zintegrowane Klasa I
10:55 - 11:40 zajęcia zintegrowane Klasa III

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej
08:10 - 08:55 zajęcia zintegrowane Klasa I
08:10 - 08:55 wdż Klasa VI
09:05 - 09:50 zajęcia zintegrowane Klasa I
09:05 - 09:50 zajęcia zintegrowane Klasa III
10:00 - 10:45 zajęcia zintegrowane Klasa I
10:00 - 10:45 zajęcia zintegrowane Klasa III
10:55 - 11:40 zajęcia komputerowe Klasa I
10:55 - 11:40 zajęcia zintegrowane Klasa III
11:55 - 12:40 zajęcia komputerowe Klasa III

Piątek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej
08:10 - 08:55 zajęcia zintegrowane Klasa I
08:10 - 08:55 zajęcia zintegrowane Klasa III
09:05 - 09:50 zajęcia zintegrowane Klasa III
10:00 - 10:45 zajęcia zintegrowane Klasa I
10:55 - 11:40 zajęcia zintegrowane Klasa III