Rozkwitały pąki białych róż

Piosenka wykonana podczas Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej w Łęczu -2010r.

Ty wszędzie jest moja Ojczyzna

Piosenka wykonana podczas II Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej, Łęcze 2011r

Przybyli ułani

Wojenko, wojenko

Misterium Bożonarodzeniowe w Łęczu

Wspólne śpiewanie kolęd, wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem i tradycyjne, wigilijne potrawy. Mieszkańcy Łęcza i Pagórek spotkali się w piątkowy (16 grudnia) wieczór w prawdziwie rodzinnej atmosferze, by radować się nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.

Kolędujmy Panu-2011

Przedstawienie kolędnicze przygotowane przez klasę IV Szkoły Podstawowej w Łęczu. 22 grudnia 2011r.

Święta, święta.

Piosenka w wykonaniu klasy II Szkoły Podstawowej w Łęczu 22 grudnia 2011r.

Miniatura video

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej - 10 listopada 2010r.

"Taki Kraj" (Słowa : Jan Pietrzak, Muzyka : Zbigniew Raj)